Kokeisai Sansho oljemålning
2012-11-14
157217
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SANSHO, Kokeisai (1871-1926): Landskap med morkullor, signerad och daterad Sansho 1917, olja på duk, 63x74 cm