Humberto Couet oljemålning

Humberto Couet oljemålning
Humberto Couet oljemålning
Humberto Couet oljemålning
Humberto Couet oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COUET, Humberto (samtida): "Min väg i livet", signerad H. Couet, olja på duk uppfodrad på pannå, oval, 59,5x49 cm

157226

2012-11-14