Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIANAKOS, Cristos (USA född 1934): Big ramp,
signerad och daterad C. Gianakos 2.10.82, trä, metall, 74x94x30 cm
PROVENIENS: Tornberg Gallery, Lund
157227
2012-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här