Cristos Gianakos objekt

Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIANAKOS, Cristos (USA född 1934): Big ramp,
signerad och daterad C. Gianakos 2.10.82, trä, metall, 74x94x30 cm
PROVENIENS: Tornberg Gallery, Lund

157227

2012-11-14