Johan Sjösvärd oljemålning

Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖSVÄRD, John (1890-1958): Riddare och flicka, signerad John Sjösvärd, olja på pannå, 51x34,5 cm

157230

2012-11-14