Stolar i svärtat trä 1800-tal

Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal
Stolar i svärtat trä 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOLAR, 16 st, svärtade, 1800-talets andra hälft
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland

Skador, lagningar

157256

2012-11-14