Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 16 st, svärtade, 1800-talets andra hälft
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland
Skador, lagningar
157256
2012-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här