Evert Lindfors terracotta

Evert Lindfors terracotta
Evert Lindfors terracotta
Evert Lindfors terracotta
Evert Lindfors terracotta
Evert Lindfors terracotta
Evert Lindfors terracotta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDFORS, Evert (född 1927): Sovande fågel, sockeln signerad Evert Lindfors, terracotta, total höjd 15 cm

Lagning

157257

2012-11-13