Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDFORS, Evert (född 1927): Sovande fågel, sockeln signerad Evert Lindfors, terracotta, total höjd 15 cm
Lagning
157257
2012-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här