Hillersberg tusch

Hillersberg tusch
Hillersberg tusch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Carter, signerad och daterad Hillersberg -80, tusch på smörpapper, 30x21 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Kantskador

157264

2012-11-18