Lars Hillersberg tusch
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Hans Holmér och Jultomten", signerad Hillersberg, tusch på smörpapper/collage, 29x24 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.
Hanteringsveck, fläckar, ej examinerad ur ram
157266
2012-11-18