Lars Hillersberg färgoffset

Lars Hillersberg färgoffset
Lars Hillersberg färgoffset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Bankrån, signerad Hillersberg, färgoffset, 66x93 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.

kantslitage

157271

2012-11-18