Lars Hillersberg serieblad

Lars Hillersberg serieblad
Lars Hillersberg serieblad
Lars Hillersberg serieblad
Lars Hillersberg serieblad
Lars Hillersberg serieblad
Lars Hillersberg serieblad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): (32 st) blad ur serien "Storfamiljen", 1 signerad, arbetsblad delvis bemålade/ifyllda tryck/collage, ca 30x45 - 60x45 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.

Hanteringsskador, fläckar

157272

2012-11-18