Bokskåp i alm 1800-tal

Bokskåp i alm 1800-tal
Bokskåp i alm 1800-tal
Bokskåp i alm 1800-tal
Bokskåp i alm 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BOKSKÅP med spröjsade dörrar, alm, 1800-talets andra hälft, höjd ca. 230, 114x49 cm
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland

Renoverat och kompletterat

157274

2012-11-14