Gerell olja

Gerell olja
Gerell olja
Gerell olja
Gerell olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Landskap - Hook, signerad och daterad Gerell - 5? olja på pannå, 36x45 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

157293

2012-11-18