Olle Hanspers etsning
2012-11-14
157295
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANSPERS, Olle (född 1923): London 1950, signerad Olle Hanspers, 25/55, etsning, 14x18 cm