Valentin Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

ANDERSSON, Valentin(1922-2011): Flickporträtt, signerad och daterad Valentin A-49, olja på duk, 30x26 cm

157298

2012-11-14