Gerell

Gerell
Gerell
Gerell
Gerell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Båt och stol på strand, signerad och daterad Gerell - 67, gouache, 31,5x40 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

157304

2012-11-18