Skrivskåp i furu

Skrivskåp i furu
Skrivskåp i furu
Skrivskåp i furu
Skrivskåp i furu
Skrivskåp i furu
Skrivskåp i furu

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-tal, betsad furu, höjd 195, 50x130 cm, nyckel finns

Skador

157313

2012-11-15