Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
GERELL, Greta (1898-1982): Flicka med musikinstrument, signerad Greta Gerell, otydligt daterad, tusch, 34x27 cm, med dedikation,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron
gulnader efter passepartout
157317
2012-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här