Gerell tusch

Gerell tusch
Gerell tusch
Gerell tusch
Gerell tusch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Flicka med musikinstrument, signerad Greta Gerell, otydligt daterad, tusch, 34x27 cm, med dedikation,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

gulnader efter passepartout

157317

2012-11-18