Gerell oljemålning

Gerell oljemålning
Gerell oljemålning
Gerell oljemålning
Gerell oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Den vita kakelugnen, signerad och daterad Gerell - 65, olja på pannå, 64x49 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

157325

2012-11-18