Byrå i ek senbarock 1700-tal

Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal
Byrå i ek senbarock 1700-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, ek med inläggningar, höjd 95, 117x56 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland

Renoverad och kompletterad

157326

2012-11-15