Berndt Wennström akvarell
2012-11-16
157338
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Komposition, signerad B. Wennström, akvarell, 39x45 cm