Gerell oljemålning
2012-11-18
157344
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Två kvinnor i tankar, signerad Gerell, olja på pannå, 39x30,5 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron