Fällbord England

Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, England, 1800-talets slut, massiv mahogny, fotavslutningar med ball and claw, höjd 70, diameter 87 cm

Ytskador, skiva med limningsspricka

157357

2012-11-15