Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med parasoll, bär signatur, olja på duk, 68x50,5 cm, dubblerad,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

157361

2012-11-19