Serveringsbord Danmark

Serveringsbord Danmark
Serveringsbord Danmark
Serveringsbord Danmark
Serveringsbord Danmark
Serveringsbord Danmark
Serveringsbord Danmark

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSBORD, 1960-tal, Danmark, teak, utdragbar svartlaminerad skiva, med löstagbar underbricka, bordets höjd 60, 75x48 cm, total längd 150 cm

Smärre ytslitage.

157370

2012-11-16