Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLACKLOCK, Thomas Bromley (1863-1903): Sagomotiv, signerad T. B. Blacklock per Geddes, målning efter Andrew Geddes, olja på pannå, 30,5x40 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
157381
2012-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här