Thomas Bromley Blacklock oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLACKLOCK, Thomas Bromley (1863-1903): Sagomotiv, signerad T. B. Blacklock per Geddes, målning efter Andrew Geddes, olja på pannå, 30,5x40 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

157381

2012-11-25