Vas brons Elmqvist Backlund

Vas brons Elmqvist Backlund
Vas brons Elmqvist Backlund
Vas brons Elmqvist Backlund
Vas brons Elmqvist Backlund
Vas brons Elmqvist Backlund
Vas brons Elmqvist Backlund

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VAS, brons, Hugo Elmqvist/Gerda Backlund, Stockholm 1900-talets början, reliefdekor av växtlighet, signerad H.E-T, Dec G. Backlund, samt AB E. Gj-metod Stockholm, höjd 28 cm

Zustandsbeschreibung

157391

2012-11-17