Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VAS, brons, Hugo Elmqvist/Gerda Backlund, Stockholm 1900-talets början, reliefdekor av växtlighet, signerad H.E-T, Dec G. Backlund, samt AB E. Gj-metod Stockholm, höjd 28 cm
Zustandsbeschreibung
157391
2012-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner