Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOEKKOEK, Hermanus II (1836-1909): tillskriven, Holländsk stadsbild, bär signatur J van Couver, olja på pannå, 35,5x30 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Smärre färgbortfall
157392
2012-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här