Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOEKKOEK, Hermanus II (1836-1909): tillskriven, Holländsk stadsbild, bär signatur J van Couver, olja på pannå, 35,5x30 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Smärre färgbortfall

157392

2012-11-23