Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSBORD, empirestil, på pelarfot, valnöt med förgyllda beslag och tassar, hjultrissor, höjd 80, diameter 112 cm
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland

157405

2012-11-16