Pacula Kazimierz oljemålning

Pacula Kazimierz oljemålning
Pacula Kazimierz oljemålning
Pacula Kazimierz oljemålning
Pacula Kazimierz oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAZIMIERZ, Pacula (född 1952): Jeans på tork, signerad och daterad Pacula -96, olja på duk, 117x96 cm

157468

2012-11-14