Karmstol gripsholmsmodell

Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, gripsholmsmodell, vitmålad, 1900-tal

Smärre slitage

157470

2012-11-17