Etagère senempire mahogny

Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny
Etagère senempire mahogny

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ETAGÈRE, senempire, mahogny, skuren dekor, hjultrissor i mässing, höjd 110, 106x46 cm

Smärre skador och lagningar, slitage

157527

2012-11-22