Karl Momen olja

Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja
Karl Momen olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): Guldcirkel, signerad och daterad Momen 93-95, olja på duk, 12x120 cm

157528

2012-11-15