Lars Jonsson litografi
2012-11-14
157536
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Strandfågel, signerad Lars Jonsson, 2/250, färglitografi, 50x36 cm