Lars Jonsson akvarell
2012-11-14
157539
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): "askgren", signerad och daterad Lars Jonsson -89 , akvarell, 24x21 cm