Vas Tapio Wirkkala

Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala
Vas Tapio Wirkkala

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, frostat glas, Tapio Wirkkala Iittala, signerad Tapio Wirkkala 3504

Fot med litet nagg

157557

2012-11-15