Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, frostat glas, Tapio Wirkkala Iittala, signerad Tapio Wirkkala 3504
Fot med litet nagg
157557
2012-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här