Thonetstolar

Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 5 st, Thonet, delvis etikettmärkta och stämplade

Senare rotting, skador , 4 sitsar medföljer

157570

2012-11-16