Gunnar Zetterström olja på pannå
Valmis
2012-11-15
157590
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stadshuset Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 22x26,5 cm