Gunnar Zetterström olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stadshuset Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 22x26,5 cm

157590

2012-11-15