Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stadshuset Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 22x26,5 cm
157590
2012-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här