Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MARIS, J (1800-tal): "A dutch village", bär signatur, olja på duk, 31x41 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Kuntoraportti

157602

Päivämäärä:

2012-11-25