Målning 1800-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MARIS, J (1800-tal): "A dutch village", bär signatur, olja på duk, 31x41 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Kuntoraportti
157602
Päivämäärä:
2012-11-25