Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENNET, Carl Stefan (1800-1878):(2) Interiörer från Stockholms slott, handkolorerade litografier, 32x39 cm vardera
PROVENIENS: Heby Säteri
157603
2012-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här