Carl Bennet litografier

Carl Bennet litografier
Carl Bennet litografier
Carl Bennet litografier
Carl Bennet litografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNET, Carl Stefan (1800-1878):(2) Interiörer från Stockholms slott, handkolorerade litografier, 32x39 cm vardera
PROVENIENS: Heby Säteri

157603

2012-11-15