Elisabeth Keyser pastell

Elisabeth Keyser pastell
Elisabeth Keyser pastell
Elisabeth Keyser pastell
Elisabeth Keyser pastell
Elisabeth Keyser pastell
Elisabeth Keyser pastell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KEYSER, Elisabeth (1851-1898): Porträtt av Anna Amallia Tersmeden, signerad och daterad E Keyser Paris -84, pastell, 54x38 cm
PROVENIENS: Heby Säteri

157607

2012-11-15