Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt av Eric Af Wetterstedt, olja på duk, 77x60 cm
PROVENIENS: Heby Säteri

157610

2012-11-15