7 000 SEK
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt av Eric Af Wetterstedt, olja på duk, 77x60 cmPROVENIENS: Heby Säteri
157610
2012-11-15