Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-11-19
157613
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med två män vid en sjö, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 14x21 cm
Färgbortfall