Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med två män vid en sjö, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 14x21 cm

Färgbortfall

157613

2012-11-19