Schackspelare oljemålning

Schackspelare oljemålning
Schackspelare oljemålning
Schackspelare oljemålning
Schackspelare oljemålning
Schackspelare oljemålning
Schackspelare oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Schackspelare, signerad van Hoom, olja på pannå, 27x23,5 cm

157629

2012-11-16