Lars Tunebo handkolorerad serigrafi
2012-11-16
157666
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUNEBO, Lars (född 1962): "Pluto", signerad och numrerad LARS 59/250, handkolorerad serigrafi, 46x38,5 cm