August Jernberg oljemålning

August Jernberg oljemålning
August Jernberg oljemålning
August Jernberg oljemålning
August Jernberg oljemålning
August Jernberg oljemålning
August Jernberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JERNBERG, August (1826-1896): Köksinteriör med man och hund, signerad och daterad A. Jernberg, 1869, olja på duk, 56x45 cm

157701

2012-11-20