Olof Jernberg oljemålning

Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JERNBERG, Olof (1855-1935): "Skåpsuparen", signerad och daterad Olof Jernberg 1880, olja på pannå, 30x43 cm

157702

2012-11-20