Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JERNBERG, Olof (1855-1935): "Skåpsuparen", signerad och daterad Olof Jernberg 1880, olja på pannå, 30x43 cm
157702
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här