Boris Krilov oljemålning
Closed
2012-11-20
157710
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
KRILOV, Boris (1891-1977): Höstscen, signerad B. Krilov -49, olja på duk, 72x68 cm