Boris Krilov oljemålning

Boris Krilov oljemålning
Boris Krilov oljemålning
Boris Krilov oljemålning
Boris Krilov oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRILOV, Boris (1891-1977): Höstscen, signerad B. Krilov -49, olja på duk, 72x68 cm

157710

2012-11-20